יעקב שרביט - חקלאי יהודי משילה הותקף בידי ערבים סמוך לישובו ונזקק לטיפול רפואי ופינוי לבית החולים.

  16/12/2009

יעקב שרביט, חקלאי משילה, אשר חסם יחד עם חקלאי נוסף - ערבים שהגיעו לאדמות הסמוכות לישוב שילה עם טרקטור, הוא הוכה על ידי אחד הערבים באגרוף בפניו, ונזקק לפינוי לבית חולים.

עוד נמסר, כי הערבים הגיעו למקום מלווים באריק אשרמן, רב קונסרבטיבי העומד בראש ארגון השמאל 'שומרי משפט - רבנים למען זכויות האדם'.

ממשטרת מחוז ש"י כי מדובר באדמה השנויה במחלוקת וכי התוקף הערבי נעצר ונלקח לחקירה.
ממועצת יש"ע נמסר כי עשרות פעילי שמאל קיצוני וערבים הגיעו הבוקר לחלקת אדמה על כביש 60 סמוך לתל שילה בבנימין, המעובדת ע"י חקלאי שילה כבר 25 שנה. הפעילים החלו לעקור שתילים ולתקוף חקלאים שעבדו במקום. יעקב שרביט בן 60 הותקף באלימות הושלך לקרקע ונפצע באורח קל עד שבינוני. הוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים שערי צדק בירושלים.

בישוב שילה אומרים הבוקר כי "גורמי שמאל קיצוני החלו באחרונה לפעול באזור, להתסיס וללבות את הלהבות באמצעות פרובקציות, זאת כדי להפר את השקט והאיזון היחסי ששרר באיזור עד לאחרונה".

מקור הידיעה - אתר ערוץ 7 ומעדכון של וועד מתישבי בנימין

להלן מכתב שהפיץ וועד מתישבי בנימין לאחר ארוע התקיפה בתך שילה:

תושבי בנימין יקרים, זה מכתב שכתב תושב שילה בעקבות האירוע החמור שהתרחש אתמול ליד תל שילה בו נפצע יעקב תושב שילה מאגרוף של ערבי ופונה לבי"ח. הערבים הגיעו לשם עם אשרמן.
המכתב חשוב וכדאי לתרגמו למעשה:

 
שלום לציבור היקר,

כאשר מתרחש אירוע יש לדווח לכמה שיותר אנשים.
אני קבלתי מידע ראשוני (על המתרחש בתל שילה) רק ב10:15 כאשר פנה אלי איש תקשורת שראה פרסום מקוון.
מידע בזמן אמת או קרוב לזמן אמת ובמקרה זה בשלב ההתרחשות כבר היה צריך לפרסם.
היו מגיעים אנשים ומגינים. ויעקב שלנו אולי לא היה צריך להתפנות לבי"ח.
למי שלמד קצת על ימי מלחמת השחרור שמע על המושג "פאאזעעה" בערבית שמשמעותו אזעקה בכל דרך אפשרית- שריקות צעקות, צפירות, ס.מ.ס , טלפונים מיילים. [כך אגב נאספו הכפריים ועטו על מחלקת הל"ה].
זו שפה שהערבים מבינים !
 
אני מבקש להעביר דווח ולעשות רעש.
 
רפאל

הדפסשלח לחבר
Bookmark and Share