כ-180 משפחות


25 ק"מ מירושלים


קהילתי חילוני


אלול תש"מ [ספטמבר 1980]

 

 

 

טלפון מזכירות: 9941662- 02
דואר אלקטרוני: [email protected]

לאתר הישוב לחץ כאן

 

 

התחבורה הציבורית בישוב רימונים מופעלת ע"י חברת אגד תעבורה – קו 949 עובר בישוב ומגיע לירושלים/מעלה אפרים. לו"ז נסיעות 

 

 


מעון/ גנים

ספריה/בריכה


בית כנסת/מקווה

מכולת/קופ"ח ביישובים סמוכים


מעון ילדים לגילאי שלושה חודשים עד שלוש שנים, שני גנים וצהרון לילדי הגנים. ללימודים בביה"ס יוצאים הילדים בהסעות מסודרות מטעם המועצה. 

 

 

הישוב רימונים הינו ישוב קהילתי חילוני השוכן באיזור ספר המדבר על כביש אלון. אפשר לצפות מהישוב לעבר נופיה המרהיבים של בקעת הירדן, הרי שומרון, ירושלים וים המלח. בתחום הישוב בצד מזרח מצוי אתר עתיקות מהתקופה הביזנטית. מקור השם הוא הישוב המקראי בנחלת שבט בנימין.

בישוב פועלות ועדות פעילות כגון: קליטה, תרבות, חינוך, רווחה, ביטחון ועוד. בישוב קיים כפר סטודנטים וש"ש השייכים לעמותת "קדמה". הסטודנטים מפעילים מרכז העשרה לטובת ילדי ביה"ס עם עזרה בשיעורי בית, תוכנית פר"ח וכן מפעילים פאב אזורי " המכבסה" בסופי שבוע להנאת כולם.

הבריכה פתוחה בימי הקיץ לכלל תושבי האזור, היא מתופעלת ומתוחזקת ע"י מפעיל ומציל מוסמך ועובדי עזר, בפיקוח של התושבים שבוועדת הבריכה, ובהתאם לתקנות ולחוק הפעלת בריכות השחייה. הבריכה פתוחה לאירועים פרטיים והיא מספקת פעילות פנאי וספורט מגוונים במשך כל חודשי הקיץ. 

מצפה אלי אסייג

במצפה היפיפה והיחודי, שהוקם לזכרו של אלי אסייג תושב הישוב ז"ל, קיימת תצפית מרהיבה על צפון ים המלח,הבקעה וירושלים עם מערכת שמע להאזנה על ההיסטוריה של המקום. זהו אתר תיירותי פעיל ובאים אליו מידי שנה חבורות של מטיילים מכל הארץ. שווה ביקור.