דלג לתוכן העמוד
המגזין הדיגיטלי של מטה בנימין
גיליון 424 ניסן תשע"ח מרץ 2018
דברי הימים

טובים ביחד

החיילים במוצבים ובפילבוקסים ברחבי בנימין הופתעו לראות את עובדי המועצה שבאו עם חבילות מפנקות לכבוד יום המעשים הטובים


טובים ביחד

השנה הצטרפו גם עובדי המועצה ליוזמות "יום המעשים הטובים" ברחבי בנימין, ופינקו את החיילים בגזרה בשתיה ובעוגות מעשה ידיהם. אחרי שהתכנסו לאריזת החבילות יצאו לבסיסים והמוצבים השונים במזרח ובמערב, שם פגשו את החיילים מופתעים ונרגשים. את היום הובילו יעל הלל, רכזת התנדבות באגף הרווחה במועצה, ועמותת הותיקים במתנ"ס.

ראש המועצה, אבי רואה, שלקח חלק ביוזמה, אמר כי "ליום מרוכז כזה יש השפעה לאורך כל השנה, וכשעושים את זה יחד כקהילה אחת גדולה זה מעצים ומחזק. בעזרת ה' שנזכה לעשות רק מעשים טובים". מארגני היום ביקשו להודות באופן מיוחד למאפיית שיפון על תרומת המאפים.

אירועים רבים מלאי רוח טובה התקיימו גם ביישובים אדם, אחיה, גבעת הראל, דולב, חשמונאים, טלמון, כרם רעים, מצפה דני, מצפה יריחו, נופי פרת, נילי, עטרת, רימונים, ואלה כללו מכתבים ושי של פרגון ותודה לכל אלה שעמלים למען כולנו כל השנה, ירידי חסד, סיוע לנזקקים, קולולם של ילדי "לב בנימין" עם ותיקים ובני המשפחות, פינוקים לחיילים, הקמת פינות ישיבה ועוד ועוד.

כל המעוניין להתנדב למעשים טובים לאורך כל השנה מוזמן לפנות ליעל הלל, רכזת היחידה להתנדבות באגף הרווחה מועצה אזורית מטה בנימין, בטלפון: 02-9700635 או בדוא"ל: yaelh@binyamin.org.il  

חזור למגזין