דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין כ"א בתמוז 1.7.21

קייטנות בנימין יוצאות לדרך עם מספר שיא של ילדים

בשורה גדולה ומשמחת להורי ילדי הגנים: מועצת בנימין החליטה להוסיף שעה לילדי הגנים שיסיימו כל יום בשעה 14:00 במקום בשעה 13:00 כפי שמתקצב משרד החינוך. כך על פי החלטת ראש המועצה ומתוך ראיית החשיבות של השעה הזו להורים עובדים ולשגרת יומם. בנוסף בחרה המועצה לספק ארוחת בוקר מדי יום לכל ילדי הגנים עד כתה ד'.

98% מילדי הגנים עד כיתה ד' נרשמו לקייטנות המועצה ו-85% מילדי כיתות ה'-ו' נרשמו גם כן. מדובר בכ-15,000 ילדים וילדות בכל יישובי המועצה.

צוות הקייטנות השקיע רבות והכין תכנים איכותיים ופדגוגיים ללימוד חווייתי מתוך כוונה להשלים את פערי הלימוד של שנת הלימודים החולפת. הילדים יקבלו ערכות לימוד ומשחק. כל זאת לצד שלל הפעלות, טיולים, בריכה וכל מה שטוב בקייטנה.

קורונה – ממשיכים בשגרה ובאחריות

הנגיף חזר לביקור קצר ואיתו מספר הדבקות ביישובי בנימין. כיום 17 חולים ביישובי המועצה. החולים חשים בטוב. כדי שנוכל לקיים קיץ של בריאות ושגרה עם כמה שפחות הדבקות ובידודים, ננהג באחריות ולפי הכללים – מסיכות במקומות סגורים, וכפי שממליץ משרד הבריאות נחסן את ילדינו מגיל 12 ומעלה. אם נמצאתם מאומתים דווחו לצוות היישובי או לצוות הקורונה של המועצה באמצעות מוקד השירות 106.

מחדשים בשירות: מהיום ניתן להטעין 'רב-קו' במשרדי המועצה

חדש! מהיום, ניתן להטעין כרטיסי רב- קו בקלות ובמהירות במשרדי המועצה בשער בנימין ובשלוחת המועצה בנעלה. כמו כן, ניתן לרכוש במקום, כרטיס רב קו אנונימי ב-5 ש"ח בלבד. השירות יינתן  בזמני קבלת הקהל של המועצה.

להייטקיסטים שרוצים לקחת חלק בפיתוח ההייטק בבנימין

רוצים לקחת חלק בפיתוח הייטק בבנימין? מוזמנים לכנס ההייטק השנתי של בנימין. אחרי למעלה משנתיים של פעילות, בבנימין-טק מתכננים את הצעדים הבאים בפיתוח תעשיית וקהילת ההייטק בבנימין. בואו לחגוג איתנו ביום רביעי הקרוב, לחלום רחוק ולשמוע מבכירים בעולם ההייטק איך עושים את זה. פרטים והרשמה באתר 'בנימין טק'.

יום עיון על כוחה של קהילה – פרויקט 'אם לאם'

יום עיון בנושא "משפחה על המשבר"-השפעות דחק מתמשך על משפחה יולדת וכוחה של הקהילה כמרחב עוטף ייערך ביום שני הקרוב, בשעות 13:30-8:30 במשרדי המועצה בשער בנימין מטעם פרויקט אם לאם ומחלקת משפחה במתנ"ס. יום העיון פתוח לתושבים. הרשמה באתר המתנ"ס.

בעלי עסקים? אתם חייבים להיות מחוברים

עסקי בנימין משלבים ידיים להצלחה! קבוצת הנטוורקינג של היחידה לקידום עסקים במועצה מחדשת את פניה בהנחיית קרן חמיאל. מפגש 1 בחודש ועבודה משותפת בין המפגשים עם שיתופי פעולה עסקיים. בעלות סמלית. פרטים נוספים באתר המועצה


שבוע טוב חזור