דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין כ"ז בתמוז 7.7.21

מכרז האינטרנט המהיר בבנימין יצא לדרך

השבוע הגיעו שר התקשורת יועז הנדל ומנכלי"ת המשרד לארוע חנוכת הנחת הסיבים האופטים בבנימין. במעמד השר יצאה המועצה למכרז גדול במסגרתו יכנסו חברות לעבודת פריסת הסיבים כך שבכל יישובי בנימין יהיה תוך שנה אינטרנט מהיר.

שר התקשורת אמר בטקס כי  "אינטרנט מהיר זו תשתית אלמנטרית בימינו, ממש כמו חשמל ומים. זו הריבונות דה פקטו, במעשים. אינטרנט מהיר מאפשר למתכנתת או למעצב גרפי לעבוד מהבית, שירותי רפואה ולימודים מרחוק. אני מקווה שבזכות העבודה של ראש המועצה פה בעוד שנה כל המועצה תהיה מחוברת״.

ראש המועצה ישראל גנץ הודה לשר יועז הנדל על פעולתו וציין כי "במכרז לקחנו בחשבון את הפריסה הרחבה שצריכה המועצה ואת איכות השירות שמגיעה לתושבינו בהתקשרות עם ספקית האינטרנט״.

עושים לכם את הקיץ!

הקיץ לפנינו – המועצה והמתנ"ס עושים לכם ת'קיץ ומביאים אותו אליכם ליישובים. היכונו לתכניות שיתפרסמו בכל יישוב עם הצגות ופעילויות לילדים,  לימוד-חופש לילדים ולנוער, פעילויות ואטרקציות לנוער, אירועים לצעירים ולותיקים. וגם: הופעה מרכזית של בנימין לסיום הקיץ בברכת הסולטן עם חנן בן ארי ב-כ"ב באלול, 30.8.21.  מועד פתיחת מכירת הכרטיסים יפורסם בהמשך. עקבו אחרי דף הפייסבוק של המועצה והמתנ"ס וכמובן – הצטרפו לקבוצות 'בנימין עכשיו'.

מדייקים עבורכם את דרכי קבלת המידע

כ-7,000 תושבים החברים ב-30 קבוצות הווטסאפ של 'בנימין עכשיו' הם הראשונים לדעת ולהתעדכן בדברים החשובים שקורים בבנימין. כדי לדייק עבורכם את המידע קבוצות "בנימין עכשיו" עוברות לפעול לפי יישוב. כל תושב יצטרף לקבוצת 'בנימין עכשיו' ליישוב שלו. כך תקבלו את עדכוני המועצה הנוגעים ליישוב ולאזור שלכם, באופן ממוקד ורלוונטי עבורכם.

אז מה עושים כדי להישאר בעניינים? באתר המועצה תוכלו למצוא את קבוצת בנימין עכשיו היישובית שלכם. עד לתאריך י' באב 19.7.21 המידע יעבור גם בקבוצות הישנות (במקביל לקבוצות החדשות). מחכים לכם בקבוצות החדשות! לחצו להצטרפות

בוקר לבעלי העסקים בבנימין

היחידה לקידום עסקים במועצה מזמינה אתכם למפגש נוסף - הפעם במערב בנימין!

נתכנס לבוקר עסקי שיכלול מפגש ושיח פתוח, מופע מבית דיתיאטרו המשלב צחוק, סדנא ולימוד בנושאי יזמות, שיתופי פעולה ועוד. יום רביעי, י"ב באב, 21.7 במרכז העסקים החדש בדולב. מספר המקומות מוגבל. הירשמו באתר המועצה.

סיורי עששיות בשילה הקדומה

שילה הקדומה וקסם של חמישי. שילה הקדומה מזמינה אתכם לפעילות מרתקת של חפירה ארכיאולוגית בליווי צוות הארכיאולוגים שלנו, פיקניק משפחתי וסיור עששיות בתל הארכאולוגי

בתכנית: חפירה ארכאולוגית, סדנאות – סינון חרסים, רפאות כדים, חותמות חימר ואפיית פיתות על סאג'. פיקניק משפחתי בחורשה (התארגנות עצמאית של כל משפחה) וכן יציאה לסיור עששיות בעתיקות שילה. לפרטים והזמנות – 02-5789111 ובאתר 'שילה הקדומה'.


שבוע טוב חזור