דלג לתוכן העמוד
השבוע בבנימין ט' בסיון 20.5.21

מגבירים את הבטחון

בימים אלו של מתיחות בטחונית והתפרעויות ערבים בכבישים המועצה מקדישה תשומת לב רבה להגברת הבטחון ביישובים ובדרכים. עובדי אגף הבטחון עושים לילות כימים יחד עם המוקדניות של מוקד בנימין שנותן מענה סביב השעון. האגף מטפל בעשרות רבות של ארועי בטחון ביום כתף אל כתף עם מפקדי ולוחמי צה"ל.

מגבירים עירנות –אגף הבטחון ריכז עבורכם מספר הנחיות חשובות להתנהלות בעת ארוע חירום בכבישים ובכל מקום. בכל מקרה חירום מתקשרים למוקד במספר 1208. (האפליקציה אינה בשימוש יותר).

כשהכביש סגור או בפקק משמעותי נשלחת הודעת מוקד לתושבי הסביבה על מנת ליידע ולעדכן. צה"ל מתגבר מאד את הנוכחות בדרכים ומבצע פעולות יזומות כדי להגביר את הבטחון באזור.

 

בנימין מרימה את הרוח – 20,000 דגלי ישראל לתושבים

בנימין מחבקת ומחזקת את תושבי הדרום ומרכז הארץ שעומדים בחזית ירי הטילים ומתמודדים מול פרעות ערבים. בסוף השבוע שעבר המועצה והמתנ"ס יצאו לתליית שלטי חיזוק ועידוד לתושבי שער הנגב, חוף אשקלון, לוד ורמלה. ראשי הרשויות ביקשו למסור את תודתם על המסר המחזק ותחושת השותפות. תושבי בנימין הרעיפו אהבה ושלחו עוגות וחבילות למשפחות בדרום ובלוד.

המועצה ונוער בנימין במתנ"ס מחלקים בימים אלה לתושבי בנימין 20,000 דגלי ישראל להרמת המורל הלאומי. אנחנו עומדים לצד אחינו שחווים תקופה לא פשוטה ונמצאים בחזית בשם כולנו, ומחזקים את חיילי צה"ל. תודה לנוער היקר ביישובים על החלוקה!

 

לתמיכה רגשית – האגף לשירותים חברתיים עומד לרשותכם

תושבי בנימין מוזמנים לקבל תמיכה רגשית במוקדי הסיוע השונים: מענה טלפוני של האגף לשירותים חברתיים זמין במספר 02-9700656 בימים א'-ה' מ8:00 עד 22:00, בימי שישי מ8:00 עד 13:00 ובמוצ"ש מ20:30 עד 23:00.

להתייעצות בנוגע לילדים יש לפנות לשירות הפסיכולוגי החינוכי – פרטים באתר המועצה. גם מרכז חוסן עומד לרשותכם.

 

הודעת משרד התחבורה על שיבושים בלוחות הזמנים

משרד התחבורה ביקש לעדכן כי בעקבות המצב הביטחוני, ישנם שיבושים בתחבורה הציבורית ולו"ז האוטובוסים מצומצם מהרגיל. מומלץ לבדוק לו"ז מעודכן לפני כל נסיעה, באתר משרד התחבורה: WWW.BUS.GOV.IL או במוקד *8787.

 

צעירי בנימין, אנחנו לא מפסיקים לחשוב עליכם

קורסים מקצועיים, איכותיים, קרובים לבית, ובמחירים סמליים ממש. בחרנו עבורכם מגוון נושאים מעניינים. תוכן הקורסים באחריות המפעילים.

הקורסים המובילים: קורס צילום מקצועי, קורס שוק ההון למתחילים, קורס נגרות, קורס קונדטוריה, קורס עיצוב גרפי, קורס ערבית מדוברת וקורס תכנות. פרטים והרשמה באתר המתנ"ס.


שבוע טוב חזור