מחלקת החשמל של החברה לפיתוח מטה בנימין והמועצה אחראית לאחזקת תשתיות התאורה הציבוריות ביישובי בנימין. כמו כן אנחנו מבצעים עבודות כקבלני חשמל: תאורה, הקמת רשתות חשמל תחזוקה ועוד.

המחלקה עובדת בשיתוף פעולה עם חברת החשמל לישראל ועם חברת נתיבי ישראל.

בבנימין עשרות אלפי עמודי חשמל המתוחזקים ע"י מחלקת החשמל בהם עמודי התאורה בתוך היישובים ותאורת הביטחון שסביבם. תשומת לב רבה ניתנת לתחזוקה שוטפת של עמודים אלו. על כל עמוד מצוין מספרו, ובמקרה של תקלה ניתן לדווח בקלות על מיקום העמוד הדורש תיקון.

סערות החורף הפוקדות את אזורנו כוללות לעתים מזומנות רוחות סוערות במיוחד ואפילו שלג כבד. בזמנים כאלו בולטים בשטח עובדי מחלקת החשמל שאינם מהססים לצאת לעין הסערה על מנת לסייע לתושבי בנימין בתיקוני חשמל שיאפשרו תאורה וחימום.

מחלקת החשמל יזמה לאחרונה הקמת מערכת ממוחשבת מבוססת GPS לדיווח על תקלות חשמל במרחב הציבורי בבנימין. המערכת מחברת בין מזכירי היישובים לחשמלאי מחלקת החשמל. המיקום המדויק של כל תקלה מזוהה באמצעות ה-GPS ומשפר את יכולת המענה המהיר לפניות.

במקרה של תקלה בחשמל הציבורי ביישוב ניתן לבצע אחת משלושת האפשרויות:

  •  לפנות למזכירות היישוב, העומדת בקשר עם החברה לפיתוח מטה בנימין.
  • לפנות למוקד 106 של המועצה.
  • לפתוח קריאה לחל"פ באופן עצמאי על ידי לחיצה על הכפתור "דיווח ע"י תושבים" באתר האינטרנט של החברה לפיתוח - לפתיחת קריאה לחצו כאן

שימו לב - פתיחת תקלה ע"י תושב היא לתקלה בעמוד ספציפי. בתקלות מהותיות יותר, כמו תאורה ברחוב שלם שלא דולקת וכד' - יש לפנות למזכירות הישוב.


תקלת תאורה בכבישים המקשרים בין הישובים, באחריות נתיבי ישראל יש להתקשר 2120* לחץ 3 לקבלת נציג שרות.
במקרה של תקלה בחשמל הביתי נא פנו למוקד 103 של חברת החשמל.