אנחנו איתכם באבלכם ובצער האופף אתכם בשעה קשה זו.

כדי לפשט את ההליך הפחות מוכר של טיפול בנפטרים אנו מבקשים בנוהל זה להסדיר את הפעולות הנדרשות כדי להביא את הנפטר בצורה המכובדת והמהירה ביותר לקבר ישראל, תוך תיאום מלא עם משפחתו.

 טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין

הטופס נועד לנפטרים תושבי בנימין עבור קבורה בבית עלמין בתחומי המועצה.

הנחיות לטיפול במקרה פטירה בישוב

למי פונים ומיקום בית העלמין

ישוב בית עלמין יצירת קשר לתיאום קבורה למי פונים?
אדם מישור אדומים  יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה. 
אחיה שילה  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
אלון נופי פרת   יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
אש קודש שילה   יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
בית חורון מודיעין  יש לפנות דרך מוקד 106 דורי רוזנר 052-4544012
גבעת אסף פסגות   יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
גבעון החדשה מודיעין  יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
גבעת הראל שילה   יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
גבעת הרואה שילה   יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
גני מודיעין מודיעין יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
דולב דולב  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין אריה אדלר 054-5622740
ישוב הדעת שילה  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
חרשה דולב  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
חשמונאים מודיעין יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
טלמון דולב  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יאירי בן זימרא  052-4295335
כוכב השחר כוכב השחר  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין נעם הורביץ  052-3664684
כוכב יעקב כוכב יעקב  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין הרב ספז אוריאל  052-7204557
כפר אדומים נופי פרת  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין מלכי הטב  050-5065196
כפר האורנים מודיעין  יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
כרם רעים דולב  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
מבוא חורון מבוא חורון  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין משה חזי  050-2050925
מגרון פסגות  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
מכמש מישור אדומים יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
מעלה לבונה שילה  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין חנן זולדן  058-7469716
מצפה דני מכמש  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
מצפה חגית מישור אדומים  יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
מצפה יריחו מישור אדומים  יש לפנות דרך מוקד 106 רני ליבוביץ 052-3003389
מצפה כרמים כוכב השחר  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
מתתיהו מודיעין  יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
נווה ארז מישור אדומים י יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
נוה צוף עטרת  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין בנג'י רייזמן  050-5280951
נופי פרת נופי פרת  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
נחליאל דולב  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יאיר שנדורפי 052-5802839
נילי מודיעין יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
נריה דולב  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין הרב שלום בן שושן  052-6071270
נעלה מודיעין  יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
סנה מישור אדומים  יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
עדי עד שילה  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
עטרת עטרת  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין שמוליק רוזנצוויג  052-3266736
עלי עלי  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יצחק קליין 052-4201400
עמיחי שילה  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
ענתות מישור אדומים יש לפנות דרך מוקד 106 יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
עפרה עפרה  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יהודה עציון  052-8319845
פסגות עפרה  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין אלכס יעקובי  050-5252183
קידה שילה  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יוסי לוגסי 052-5424197
רימונים כוכב השחר  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
שבות רחל שילה  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.
שילה שילה  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יעקב בן יעקב 052-8906071
תל ציון כוכב יעקב  יש למלא טופס רישום וקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין יש לפנות לאחד מנושאי התפקידים: מזכיר הישוב, רב הישוב, ראש צח"י ישובי או רכזת קהילה.

מיקום הנפטר

הנפטר לא בבית חולים

  • נדרש אישור משטרה לשחרור הגופה לקבורה, תנאי הכרחי לקבלת רישיון קבורה.
  • יש לדאוג להודעת פטירה חתומה ע"י רופא או פרמדיק, במקרה שפרמדיק חתם על הודעת הפטירה, חובה לצרף את כל אישורי מד"א כולל פלט בדיקת א.ק.ג ודו"ח רפואי.

הנפטר בבית חולים

  • יש לקבל רשיון קבורה בהתאם לנוהל בית החולים

במקרה של קבורה במטה בנימין יש להעביר למועצה הדתית את המסמכים הנדרשים באמצעות טופס רישום לקבלת נפטר לקבורה במטה בנימין.


דגשים נוספים

קבורת הנפטר בבנימין

לבירורים אפשר להתקשר למשרד המועצה הדתית 02-5913900 (שלוחה 2) בימים א'-ה' בין השעות 9:00-14:30. לאחר שעות העבודה ניתן לפנות לדורון גלבוע 052-5666187.

על המשפחה לתאם את מועד הלוויה ומסלולה עם המועצה הדתית- אין לקבוע מועדים או מיקומים לפני סיכום מול המועצה הדתית

המועצה הדתית מחוייבת לטפל רק בנפטר הרשום בתעודת הזהות כתושב אחד מישובי המועצה האזורית מטה בנימין, והמשפחה מבקשת לקברו בתחומי המועצה. 

קבורת הנפטר מחוץ למטה בנימין

בקבורת נפטר שלא במטה בנימין, למעט בתי העלמין מישור אדומים ומודיעין, על המשפחה לתאם את ההלויה עם החברה קדישא הקוברת.

בשעות העבודה הרגילות- הפינוי יעשה ע"י החברה קדישא הקוברת, שירות זה עלול לכלול תוספת תשלום.

 לנוחיותכם רשימת חברה קדישא ארצית >>

לאחר שעות העבודה, לצורך פינוי הניפטר על המשפחה להתקשר למוקד 120 - מוקד חירום לפינוי נפטרים.