מתן צינמן משבות רחל נהרג בתאונה בבנימין

בתאונת דרכים קשה שאירעה בכביש 60 ליד צומת מעלה לבונה, נהרג הילד מתן צינמן בן 6, מהיישוב שבות רחל בבנימין. מתן היה אמור לעלות לכתה א'.


מתן צינמן ז"ל

בתאונת דרכים קשה שאירעה אחר הצהרים בכביש 60 ליד צומת מעלה לבונה, נהרג הילד מתן צינמן בן 6, מהיישוב שבות רחל בבנימין. מתן היה אמור לעלות לכתה א'.

במכונית משפחת צינמן נסעו האם וארבעת ילדיה. ילדה בת 12 נפצעה קשה, אישה בת 32 וילד בן 10 נפצעו בינוני ותינוק כבן חצי שנה נפצע קל, כולם פונו לבתי החולים.

על פי העדויות והתחקור בשטח, נהגת ערבייה השתוללה על הכביש, יצאה לעקיפה מסוכנת על פס לבן ופגעה חזיתית במכונית משפחת סינמן.

הצוותים המקצועיים של מועצת בנימין והיישוב שבות רחל מטפלים בצרכי המשפחה והקהילה. עובדים סוציאליים מלווים את בני המשפחה בבתי החולים השונים.

ראש המועצה ישראל גנץ אמר הערב "אבל כבד נפל עלינו. מתן הקטן נקטף מאיתנו בחטף. אנחנו עוטפים את המשפחה ואת היישוב שבות רחל בשעה הקשה הזו. זהו ארוע נורא שנעשה על ידי בני עוולה ערבים שמשתוללים על הכבישים לאחר שמדינת ישראל נוהגת ביו"ש כחצר האחורית ללא אכיפה. לצערנו, כפי שזעקנו ואנו זועקים מדי יום, גם לפערי פיתוח הכבישים בעשורים האחרונים ביהודה ושומרון יש מחיר דמים כבד".

תהילים לרפואת המשפחה >>